Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Ergonomii w Rolnictwie

W dniu 1.12.2011r odbył się Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Ergonomii w Rolnictwie na rok 2011r w Minikowie . Po eliminacjach szkolnych spośród 25 uczniów naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów :

  1. Krzysztof Żakowski  kl.IV TR
  2. Szymon Studziżba kl. II TR

W konkursie startowało 54 uczniów szkół ponadgimnazjanych z całego województwa kujawsko-pomorskiego, kształcący się w zawodach rolniczych

nasi uczniowie zajęli VI i VII miejsce.

    Pierwszy etap teoretyczny w formie testu wyboru wyłonił 5 finalistów, którzy przeszli do etapu praktycznego, w którym musieli odpowiedzieć na pytania dotyczące bezpieczeństwa pracy w gospodarstwie oraz wskazać nieprawidłowości w maszynach rolniczych przygotowanych na w/w konkurs.

Uczniom naszej szkoły dziękujemy za udział w w/w konkursie.

Dodaj komentarz