Zakończenie roku szkolnego klas zawodowych

15 czerwca 2012 roku zakończyły edukację najstarsze roczniki klas zawodowych. Uroczystość uświetniła akademia, którą przygotowały klasy pierwsze i drugie zawodowe.

Nadeszła właśnie chwila, której wyczekiwaliśmy już od pierwszych dni roku szkolnego. Stoimy teraz tutaj, lecz myślami większość z nas jest już daleko stąd. Przemierzamy góry, jeziora, doliny…

Jednak dla nas, jest to chwila szczególna, gdyż po raz kolejny oczekujemy na wręczenie świadectw promocyjnych. Zamykamy następny etap naszego życia.  Każdy z nas zapewne myśli, co wyniósł z tego miejsca, czego się nauczył, co jeszcze mógł uczynić, aby      doskonalić siebie.
Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację. Wierzymy, ze Wasz  wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych. Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz. Zdajemy sobie sprawę, że na efekty Waszej pracy trzeba będzie czekać długo i cierpliwie, ale przyjdzie czas, kiedy stanie się ona widoczna. Dlatego jeszcze raz za wszystko dziękujemy.

 

Absolwenci otrzymali wiele nagród za konkursy przedmiotowe i zawody sportowe.