Mateusz Sosnowski XII na województwie

28 września w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

 

 

Nasz reprezentant Mateusz Sosnowski z klasy II ZSZ sprawił ogromną niespodziankę zajmując bardzo wysokie XII miejsce. Sukces ten jest bardzo cenny, ponieważ od ładnych kilku lat żaden z naszych uczniów nie osiągnął takiego wyniku.

Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe – Bydgoszcz 2012 – filmik

To nie pierwsze osiągnięcie Mateusza. W ubiegłym roku szkolnym zajął I miejsce w biegach ulicznych w Nakle dystansując biegaczy z bydgoskich klubów. Na tegorocznych przełajach uczestniczyli zawodnicy startujący w Mistrzostwach Polski. Mateusz był tuż za nimi.

W zawodach, choć z mniejszym powodzeniem, startowali również: Katarzyna Tutak i Marek Wenda.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze większych sukcesów.

no images were found