“Biegaj z Victorią” – Markowi idzie co raz lepiej!

W związku z coraz większą potrzebą dbania o własne zdrowie i upowszechniania aktywnego trybu życia Klub Sportowy “VICTORIA” Niemcz wspólnie z Urzędem Gminy Osielsko wyszedł z inicjatywą organizacji imprezy sportowej połączonej z corocznym festynem rodzinnym.

Festyn cieszy się ogromną popularnością, stąd pomysł wzbogacenia imprezy i zachęcenia mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego do wspólnego biegania.„Biegaj z Victorią”, bo taką nosi nazwę bieg, jest organizowany po raz drugi.

Pierwsza edycja cieszyła się dużą popularnością, a w biegu głównym wzięło udział ponad 150 uczestników.  8 czerwca 2013 roku o godz. 14.00 odbył się drugi bieg pod hasłem “Biegaj z Victorią”.  Zawodnicy konkurowali na dystansie 10 km.  Ilość uczestników biegu – 170.

Naszą szkołę reprezentował, już po raz kolejny, MAREK WENDA – uczeń pierwszej klasy Technikum Żywienia.

Marek osiągnął 22 wynik z czasem 42:31 – to jego najlepszy rezultat w tegorocznych biegach przełajowych.

Gratulujemy!