Marek Wenda lepszy o 109 sekund!

24 sierpnia 2013 roku reprezentant naszej szkoły – Marek Wenda – ponownie wystartował w cotygodniowej edycji biegów przełajowych na dystansie 5 km “PARKRUN” w Poznaniu. Do biegu przystąpiło 130 biegaczy z całej Polski. Zawody wygrał Marcin Kęsy z KB Maniec z czasem 15:53. Marek zajął 7 miejsce w klasyfikacji ogólnej z czasem 18:36, oraz 2 miejsce ze stratą 4 sekund, w swojej kategorii wiekowej.

Marek biegał już na tej trasie w marcu 2013 roku. Wtedy dopiero rozpoczynał treningi i biegi na zawodach ogólnopolskich. Porównując czas, który uzyskał do tego sprzed tygodnia, Marek poprawił się o 109 sekund.

Zapraszamy chętnych uczniów, którzy chcieliby trenować razem z Markiem na zajęcia SKS. Zajęcia rozpoczną się w drugim tygodniu września. Prowadzący: n-l wf – Krzysztof Dropinski.