Konkurs wojewódzki „Wiedzy o bezpieczeństwie pracy i ergonomii w rolnictwie na rok 2013”

Konkurs wojewódzki „Wiedzy o bezpieczeństwie pracy i ergonomii w rolnictwie na rok 2013” dla szkół ponadgimnazjalnych – Minikowo

5 grudnia 2013 w Kujawsko-Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Minikowie odbył się wojewódzki konkurs „Wiedzy o bezpieczeństwie pracy i ergonomii w rolnictwie na rok 2013” dla szkół ponadgimnazjalnych,  zorganizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Bydgoszczy, Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie i Kujawsko-Pomorską Izbę Rolniczą w Przysieku.

Uczniowie biorący udział  w konkursie musieli wykazać się wiedzą praktyczną i teoretyczną dotyczącą bezpieczeństwa pracy i ergonomii w rolnictwie.

Naszą szkołę reprezentowali: Mirosław Michałowicz z kl.III Technikum Rolniczego, który zajął w konkursie III miejsce i Szymon Studziżba z kl. IV Technikum Rolniczego.

Nad przygotowaniem chłopaków do konkursu czuwała Pani Barbara Lemańczyk-Reksa.

Gratulujemy!