Arkadiusz Mrugowski na XXXVIII Okręgowej Olimpiadzie WiUR

Kolejny sukces na Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

  W dniu 11 kwietnia 2014 roku odbyły się eliminacje XXXVIII Okręgowej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. W etapie okręgowym bierze udział młodzież szkół  z dwóch województw:  pomorskiego i kujawsko – pomorskiego. Uczestnicy eliminacji muszą rozwiązać test składający się z 60 pytań oraz wykazać się umiejętnościami praktycznymi. Uczeń Technikum Rolniczego w ZSCKR  w Sypniewie – Arkadiusz Mrugowski – zajął III miejsce w bloku produkcja roślinna i tym samym zakwalifikowali się do etapu ogólnopolskiego.

 Nauczycielką finalisty jest Halina Sikorska.

 

Olimpiada Centralna WiUR odbędzie się  6-7 czerwca 2014r.

 

Gratulujemy Arkowi wspaniałego wyniku i  życzymy dalszych sukcesów.