Laureat  Centralnej  Olimpiady

 

Ar

            6. miejsce w Polsce  na  XXXVIII  Centralnej Olimpiadzie Wiedzy   i Umiejętności Rolniczych  z produkcji roślinnej osiągnięte przez ucznia klasy   II Technikum Rolniczego –  Arkadiusza Mrugowskiego  –  to wielki sukces.

Jest to najważniejsza Olimpiada dla uczniów szkół rolniczych, bierze w niej udział głównie młodzież z najstarszych klas.  Stąd też to osiągnięcie cieszy nas szczególnie.

Olimpiada jest trzystopniowa i obejmuje:  I  stopień – zawody szkolne,   II stopień – zawody okręgowe,  III stopień  – zawody centralne.  Na wszystkich stopniach są: eliminacje pisemne          i praktyczne.

              Arkadiusz Mrugowski   jest już  10. laureatem Olimpiady Wiedzy    i Umiejętności Rolniczych   z produkcji roślinnej, do której od lat swoich uczniów przygotowuje Halina Sikorska.

Gratulujemy i wierzymy, że w przyszłym roku Arkadiusz osiągnie jeszcze większy sukces.