Powiatowa Wystawa Stołów Wielkanocnych w naszej szkole

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sypniewie był gospodarzem tegorocznej Wystawy Stołów Wielkanocnych. W sobotę 19 marca, w sali gimnastycznej zebrali się wystawcy i goście tradycyjnego przedświątecznego spotkania, które jak zawsze było okazją do złożenia sobie życzeń na nadchodzące święta i posmakowania regionalnych potraw wielkanocnych.

Po powitaniu wszystkich, przez otwierających sobotnią uroczystość, szefową Gminnej Rady KGW w Więcborku panią Danutę Bernasiewicz oraz dyrektora ZSCKR w Sypniewie pana Mariana Basę, głos zabrali przedstawiciele władz samorządowych Powiatu Sępoleńskiego. Starosta Sępoleński Jarosław Tadych i Burmistrz Więcborka Waldemar Kuszewski podziękowali

Wystawa wielkanocna – film

paniom z Kół Gospodyń Wiejskich powiatu sępoleńskiego oraz uczniom i nauczycielom Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sypniewie i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Więcborku, za trud i wielkie serce włożone w przygotowanie pięknie prezentujących się i równie pięknie pachnących stołów i potraw. Korzystając z okazji spotkania z mieszkańcami, złożyli wszystkim serdeczne życzenia na nadchodzącą Wielkanoc.

http://www.e-krajna.pl/powiaty/kultura/powiatowa-wystawa-stolow-wielkanocnych-w-sypniewie.html