Uczeń ZSCKR w etapie centralnym OWiUR

22 -23 kwietnia 2016 r. uczniowie  klasy IV Technikum w zawodzie technik rolnik Mateusz Pankau i Patryk Thomas brali udział w eliminacjach okręgowych XL Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, które odbyły się w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Bolesławowie.

Patryk Thomas zajął 6 miejsce w bloku mechanizacja rolnictwa. Mateusz Pankau zajął 3 miejsce w bloku produkcja roślinna i zakwalifikował się do etapu centralnego XL Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, który odbędzie się w okręgu poznańskim, w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Trzciance (pow. Nowy Tomyśl).

??????????????

 

 

Najlepsi uczestnicy eliminacji okręgowych będą walczyć o zwycięstwo w dniach 3 i 4 czerwca. Opiekunem Mateusza jest Halina Sikorska – nauczyciel produkcji roślinnej.

M.D.