Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w lekkoatletyce

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

24.05.2016 r. młodzież z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sypniewie wzięła udział w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w lekkoatletyce. Zawody odbywały się na stadionie Krajna Arena w Sępólnie Krajeńskim.

Do rywalizacji przystąpiło 101 zawodniczek i zawodników z dziewięciu szkół województwa. Naszą szkołę reprezentowało 8 uczniów w składzie:

  1. Paweł Chmiel
  2. Tomasz Małdoch
  3. Arkadiusz Niekłań
  4. Dariusz Niekłań
  5. Marcin Orerman
  6. Ilona Pawlisz
  7. Katarzyna Piątek
  8. Natalia Szews

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Zaszczytne I miejsce na podium zdobyła uczennica Natalia Szews. W pchnięciu kulą Natalia zdeklasowała pozostałe zawodniczki wynikiem 7,30 m. Złotej medalistce i pozostałym uczestnikom sportowej rywalizacji gratulujemy.

 

 

 

Opiekun:  Izabela Sawicka