ŚWIĄTECZNE KLIMATY W BIBLIOTECE SZKOLNEJ…

babki

 

Tradycyjnie w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny na najładniejszą dekorację bożonarodzeniową. Tym razem organizatorem konkursu była biblioteka szkolna, gdzie 4 stycznia 2017 r. wręczono dyplomy i nagrody za najciekawsze prace.

Nagrody otrzymały następujące uczennice:

I miejsce – Klaudia Piotrowska – kl. II Technikum

II miejsce – Weronika Korpolewska – kl. II Technikum

III miejsce – Natalia Strzelczyk – kl. II ZSZ i Wiktoria Małek – kl. I Technikum

Fundatorami nagród była Rada Rodziców przy ZSCKR oraz SIL w Sypniewie.

Ponadto w grudniu odbyły się w bibliotece szkolnej warsztaty plastyczne, podczas których uczniowie mieli okazję przygotować własnoręcznie ozdobne kartki świąteczne, zakładki do książek oraz dekoracje bożonarodzeniowe.

Dziękujemy  wszystkim zaangażowanym uczniom oraz sponsorom nagród konkursowych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji  oraz udziału w kolejnych przedsięwzięciach.

(Organizatorki: Magdalena Wnuk Lipińska, Halina Zapalska)