Zakończenie roku szkolnego 2016-17

Społeczność szkolna Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sypniewie uroczyście zakończyła rok szkolny 2016/17 .

Naukę w szkole zakończył kolejny rocznik Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Dyrektor Szkoły Marian Basa wręczył świadectwa absolwentom oraz  świadectwa z wyróżnieniem i nagrody dla uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i wysokie lokaty w różnego rodzaju konkursach.

Szczególne gratulacje dla najlepszych uczennic przekazał Wicestarosta p. Andrzej Marach, wręczając im pamiątkowe dyplomy i upominki. Wyróżnienie otrzymały: Natalia Murek – uczennica kl. II Technikum w zawodzie technik rolnik oraz Marta Mrotek – uczennica kl. III ZSZ w zawodzie kucharz.

Drodzy Uczniowie! Przed Wami upragnione wakacje. Udajecie się na nie w poczuciu dobrze wypełnionego obowiązku. Składamy Wam życzenia, aby czas wakacji był okazją do należnego Wam odpoczynku i oderwania się od obowiązków szkolnych.

Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom szkoły życzymy udanego wypoczynku i skutecznego “naładowania akumulatorów” na kolejny rok szkolny  !