Uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów

30 listopada 2017 roku odbyło się uroczyste ślubowanie składane na sztandar szkoły przez przedstawicieli uczniów klas I-ych. Tym samym, pierwszoklasiści, stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

Podczas uroczystego apelu przedstawiono chorążych i asysty pocztu sztandarowego Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sypniewie na rok szkolny 2017/2018 składającego się z przedstawicieli klas pierwszych i drugich technikum oraz nastąpiło przekazanie pocztu uczniom, którzy będą reprezentować szkołę na uroczystościach.

Marta Cieślik
Damian Pokrzywka
Lidka Skoczek
Dominika Ribszleger
Sebastian Szymański
Kinga Karpińska
Łobodzińska Małgorzata
Kajetan Baczyński
Marcelina Karamucka
Klaudia Jaszczyk
Łukasz Kaczmarek
Gabriela Sajor
Młodzik Mariusz
Kuczkowski Damian
Dura Radosław

Odbyły się także wybory do Samorządu Uczniowskiego. Reprezentowaniem społeczności uczniowskiej, w roku szkolnym 2017-18, zajmą się uczniowie:

przewodnicząca: Murek Natalia
zastępca przewodniczącej: Jasiek Jan
skarbnik: Studziżba Karolina
członkowie: Wiktoria Małek, Daria Drzewiecka, Natalia Jarząb

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego została pani Marta Kumm

Uroczystość zakończono dyskoteką ANDRZEJKOWĄ. Każdy mógł powróżyć sobie, zrobić śmieszne zdjęcia w Selfi Boxie oraz potańczyć. Bawiono się dzięki uczennicom klasy II Technikum Weterynarii oraz Samorządowi Uczniowskiemu. Oprawa muzyczna przygotowana przez Karolinę Studziżbę rozgrzewała wszystkich do tańca.

Oczywiście uczniowie nie zapomnieli o nauczycielach o imieniu Andrzej. Zostały przygotowane specjalne wróżby i słodki upominek 

Była to okazja do integracji uczniów całej szkoły, pośmiania się i oderwania od codziennych obowiązków.