Mistrzostwa Powiatu w koszykówce

14 marca 2018 roku zostały rozegrane finały w piłkę koszykowa chłopców. W zawodach uczestniczyły reprezentacje trzech szkół ponadgimnazjalnych : LO Więcbork , CKZiU Więcbork , ZSCKR Sypniewo. Wyniki turniejów naszej drużyny z ww. reprezentacjami przedstawiały się następująco :

1. ZSCKR Sypniewo: LO Więcbork 28:31
2.ZSCKR Sypniewo : CKZiU Więcbork 51:16

Kolejność po turnieju przedstawiała się następująco

I miejsce – LO Więcbork
II miejsce – ZSCKR Sypniewo
III miejsce – CKZiU Więcbork

Nasza reprezentacja wystąpiła w następującym składzie : 1. Paweł Baran 2. Sebastian Szymański 3. Łukasz Kaczmarek 4. Łukasz Słupikowski 5. Grzegorz Migawa 6. Adam Bodziński 7. Mirosław Ptak 8. Bartłomiej Olski 9. Kajetan Baczyński 10. Cieślik Arkadiusz

Opiekun: Izabela Sawicka