Uroczystość zakończenia roku szkolnego

 

22 czerwca zakończono czas edukacji w roku szkolnym 2017-2018. Podczas uroczystej akademii wręczono nagrody i wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce, reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych oraz pożegnano absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Jednymi z wyróżnionych byli absolwenci Technikum Rolniczego; Jacek Bodziński i Piotr Malak, którzy reprezentowali Zespół Szkół CKR w Centralnej Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych zajmując bardzo wysokie miejsca.

Uhonorowano także uczennicę Natalię Murek, która osiągnęła najlepsze wyniki w nauce i została nominowana do Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Część artystyczna przygotowana przez klasę pierwszą ZSZ wraz z wychowawczynią uświetniła tą uroczystość.

Gratulujemy uczniom osiągniętych, w tym roku szkolnym, wyników i życzymy bezpiecznych i udanych wakacji.