Samorząd Uczniowski

 

Kiedy wakacje zmierzały ku końcowi, przedstawiciele młodzieży godnie reprezentowali naszą szkołę. W tym czasie w naszej okolicy zgodnie z tradycją odbywały się dożynki. Poczet sztandarowy naszej szkoły 26 sierpnia 2018 r. brał udział w  dożynkach parafialnych w Sypniewie, a 2 września 2018 r. w dożynkach gminnych w Zabartowie.  10 września 2018 r. reprezentanci Samorządu Uczniowskiego ZSCKR
w Sypniewie uczestniczyli w dożynkach powiatowo-gminnych w Sępólnie Krajeńskim oraz wspólnie z dyrektorem szkoły Marianem Basą brali udział w centralnej inauguracji roku szkolnego 2018/19 szkół rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Uczniowie, którzy poświęcili swój wolny czas, aby dumnie kroczyć ze sztandarem Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sypniewie, to:

  • Natalia Murek, Klaudia Jaszczyk, Karol Karolak,
  • Marta Cieślik, Angelika Dworak, Damian Pokrzywka,
  • Martyna Burkiewicz, Małgorzata Łobodzińska, Sebastian Szymański,
  • Lidia Skoczek, Dominika Ribszleger, Kajetan Baczyński.

Opiekunem uczniów była p. Marta Kumm opiekun Samorządu Uczniowskiego.

(MK)