Paweł Baran z przepustką na studia!

 

 

Paweł zdobywcą indeksu!

4 kwietnia 2019 r. w Bydgoszczy odbył się trzeci – centralny etap Ogólnopolskiego Konkursu “Indeks dla Rolnika”.

 

 

 

Paweł Baran – uczeń klasy III Technikum w zawodzie technik rolnik w ZSCKR w Sypniewie przed komisją konkursową na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy przedstawił prezentację pt. „Trwałe użytki zielone – pielęgnacja i użytkowanie” przygotowaną pod kierunkiem p. Haliny Sikorskiej.

Wśród dwudziestu uczniów z różnych szkół z całej Polski Paweł zajął czwarte miejsce i otrzymał indeks, który zapewnia mu dostanie się na wybrane kierunki Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii oraz Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt na UTP w Bydgoszczy z ominięciem etapu rekrutacji. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

(ŁK, ZSCKR Sypniewo)