Category Archives: Aktualności

Zakończenie Roku Szkolnego dla klas maturalnych

„Niech Cię nie niepokoją cierpienia twe i błędy,
o to chodzi jedynie, by naprzód wciąż iść śmiało.
Bo zawsze się dochodzi gdzie indziej niż się chciało”
L. Staff

 

27 kwietnia odbyło się zakończenie roku szkolnego 2011/12 dla klas maturanych. W uroczystości uczestniczyli; Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, zaproszeni goście oraz abiturienci Technikum Rolniczego i Techniokum Żywienia i Gospodarstwa Domowego wraz z wychowawczynią mgr Haliną Zapalską oraz Technikum Uzupełniającego wraz z opiekunem mgr Aliną Lewicką.

Z wizytą w Brandenburgii – uczniowie ZSCKR w Sypniewie w Berlinie i Poczdamie

Na początku kwietnia 34osobowa grupa uczniów z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego z Sypniewa odwiedziła stolicę Republiki Federalnej Niemiec – Berlin oraz słynący z cennych zabytków Poczdam.
W grodzie nad Szprewą młodzież zobaczyła m.in historyczne miejsce podziału Niemiec – fragment muru berlińskiego, symbol pokoju i wolności – Bramę Brandenburską, Reichstag, Kościół Pamięci i Dworzec Zoo.

Podsumowanie szkolnego konkursu Wiedzy i Umiejętności Rolniczych 2011/2012

 

Kl. III TR

  1. 1.    Dobreńko Waldemar       47 pkt
  2. 2.    Król Jarosłw                       45 pkt
  3. 3.    Rulski Andrzej                   42 pkt

 

 

Kl. II TR

  1. 1.    Deja Tomasz                    49 pkt.
  2. 2.    Krystian Błoch                 40 pkt.
  3. 3.    Szymon Studziżba           37 pkt.
  4. 4.    Glonek Piotr                     31 pkt.

IV OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O ERGONOMII I BEZPIECZEŃSTWIE PRACY W ROLNICTWE NA ROK 2012

Podsumowanie – etap szkolny:

I miejsce       Waldemar Dobreńko      kl.III TR

II miejsce     Studziżba Szymon            kl. II TR

III miejsce   Wonkowski Jarosław    kl. IV TR

                        Król Jarosław                   kl. III TR

                        Studziżba Adrian             kl. III TR

Konkurs Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Blok PRODUKCJA ZWIERZĘCA

 

WYNIKI:

Klasa II

  1. Deja Tomasz  72 pkt.
  2. Błoch Krystian 63 pkt.
  3. Studziżba Szymon 61 pkt.

Klasa III

  1. Dobreńko Waldemar 68 pkt.
  2. Rulski Andrzej  49 pkt.
  3. Osowski Sławomir 42 pkt.

Klasa IV

  1. Plener Mateusz 85 pkt.
  2. Głowacka Aleksandra  82 pkt.
  3. Wegner Mariusz   76 pkt.

 

Studniówka 2012

„Bo coś w szaleństwach jest młodości,
Wśród lotu wichru, skrzydeł szumu,
Co jest mądrzejsze od mądrości,
I rozumniejsze od rozumu…”

Leopold Staff

Zgodnie ze zwyczajem 100 dni przed maturą, na Studniówce,  bawiła się klasa IV Technikum Rolniczego i Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego z wychowawczynią mgr Haliną Zapalską i zaproszonymi gośćmi.

 

« 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »