Osiągnięcia edukacyjne

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

2016   – Mateusz Pankau   – VIII  miejsce na szczeblu centralnym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w dziale produkcja roślinna (Opiekun: mgr inż. Halina Sikorska)

 

 

DSCF06562015 –Arkadiusz Mrugowski – finalista szczebla centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w dziale produkcja roślinna (Opiekun: mgr inż. Halina Sikorska)

2014 –Arkadiusz Mrugowski – VI miejsce na szczeblu centralnym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w dziale produkcja roślinna (Opiekun: mgr inż. Halina Sikorska)

półfinał energia kontrolowana 2012 (8)

 

 

2013 –Paulina Duber – XVIII miejsce na szczeblu centralnym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w dziale produkcja zwierzęca (Opiekun: mgr inż. Marta Kumm)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA2012 – Mateusz Plener – VIII miejsce na szczeblu okręgowym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w dziale produkcja roślinna (Opiekun: mgr inż. Halina Sikorska)

p002_1_2

 

 

2011 – Agnieszka Binger I miejsce na szczeblu centralnym w XXXV Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych (Opiekun: mgr Katarzyna Gardecka)

SONY DSC2010 – Paulina SpirkaI miejsce na szczeblu centralnym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Bolesławowie, w dziale produkcja roślinna (Opiekun: mgr inż. Halina Sikorska)

Arkadiusz Sobczak laureat II miejsca

 

2010 – Arkadiusz SobczakII miejsce na szczeblu centralnym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Bolesławowie, w dziale produkcja roślinna (Opiekun: mgr inż. Halina Sikorska)

2009 – Karol Lemańczyk – V miejsce na szczeblu centralnym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Trzciance, w dziale produkcja roślinna (Opiekun: mgr inż. Halina Sikorska)

2008 – Andrzej FrydrychowiczI miejsce na szczeblu centralnym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Olsztynie, w dziale produkcja roślinna. (Opiekun: mgr inż. Halina Sikorska)

2007 – Piotr Stachowicz – VI miejsce na szczeblu centralnym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Olsztynie, w dziale produkcja roślinna. (Opiekun: mgr inż. Halina Sikorska)

2006 – Łukasz Senska – VI miejsce na szczeblu centralnym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Olsztynie, w dziale produkcja roślinna. (Opiekun: mgr inż. Halina Sikorska)

2004 – Mateusz LemańczykII miejsce na szczeblu centralnym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w dziale produkcja roślinna. (Opiekun: mgr inż. Halina Sikorska)

2003 – Mateusz Lemańczyk – V miejsce na szczeblu centralnym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w dziale produkcja roślinna. (Opiekun: mgr inż. Halina Sikorska)

2002 – Krzysztof GluglaIII miejsce na szczeblu centralnym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w dziale produkcja roślinna. (Opiekun: mgr inż. Halina Sikorska)

2001 – Daniel Błażejewski – Laureat III stopnia XXV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w dziale produkcja zwierzęca. (Opiekun: mgr inż. Halina Sikorska)

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ergonomii i BHP w Rolnictwie

2009 – Paulina Spirka – IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Ergonomii i BHP w Rolnictwie w Warszawie. (Opiekun: mgr inż. Barbara Lemańczyk-Reksa)

 

Wojewódzki  Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Ergonomii w Rolnictwie

2012 – Szymon Studziżba  –  V miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Ergonomii w Rolnictwie (Opiekun: Barbara Lemańczyk-Reksa)

2011 – Szymon Studziżba – VI miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Ergonomii w Rolnictwie  w Minikowie (Opiekun: Barbara Lemańczyk-Reksa)

Dodaj komentarz