Osiągnięcia sportowe

Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce w Ostrzeszowie

2012 – Łukasz Hasek – II miejsce w biegu na 800 m w Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce w Ostrzeszowie „Sprawni razem,”(Opiekun: Krzysztof Dropinski)

2012 – Grzegorz Rowecki – III miejsce w biegu na 3000 m w Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce w Ostrzeszowie „Sprawni razem,”(Opiekun: Krzysztof Dropinski)

2012 – Magdalena Jaskólska  w skoku wzwyż zajęła V miejsce w Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce w Ostrzeszowie „Sprawni razem,”(Opiekun: Izabela Sawicka)

 

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

2012 – Mateusz Sosnowski – XII miejsce w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych (Opiekun: Krzysztof Dropinski)

 

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Lekkiej Atletyce

2007 – Błoch Grzegorz – IV miejsce w biegu na 400 m. (0.53,27).
(Opiekun: mgr Krzysztof Dropinski)

Sztafeta 4 x 100 – 47,5 s.

Łukasz Dobrowolski
Michał Gołuński
Wojciech Kantak
Grzegorz Błoch. (Opiekun: mgr Krzysztof Dropinski)

2004 – Obara Sebastian – IV miejsce w biegu na 800 m. (2,11).
(Opiekun: mgr Krzysztof Dropinski)

2003 – Tarlach Krzysztof – srebro w biegu na 800 m. (2,04).
(Opiekun: mgr Krzysztof Dropinski)

2003 – Sułkowski Jakub – IV miejsce w biegu na 800 m. (2,12).
(Opiekun: mgr Krzysztof Dropinski)

2003 – Kornecki Piotr – IV miejsce w biegu na 1500 m. (4,46).
(Opiekun: mgr Krzysztof Dropinski)

2001 – Skrzyńska Emilia – złoto w biegu na 800 m. (2,42).
(Opiekun: mgr Arkadiusz Skowron)

2001 – Kąkolewska Justyna – srebro w biegu na 100 m (14,1).
(Opiekun: mgr Arkadiusz Skowron)

2001 – Kacperski Michał – srebro w biegu na 800 m (2,09).
(Opiekun: mgr Krzysztof Dropinski)

2001 – Grubich Marlena – złoto – pchnięcie kulą (9,27).
(Opiekun: mgr Arkadiusz Skowron)

2001 – Grubich Marlena– złoto – rzut dyskiem, (27,15).
(Opiekun: mgr Arkadiusz Skowron)

2001 – Tomasz Łaznowski – srebro – rzut oszczepem.
(Opiekun: mgr Krzysztof Dropinski)

2001 – Jacek Gnaś – złoto – rzut dyskiem. (Opiekun: mgr Krzysztof Dropinski)

2001 – Jarosław Zieliński – złoto – pchnięcie kulą (11,41).
(Opiekun: mgr Krzysztof Dropinski)

2001 – Jarosław Zieliński – złoto- rzut dyskiem (32,87).
(Opiekun: mgr Krzysztof Dropinski)

 

Mistrzostwa Regionu Bydgoskiego w Tenisie Stołowym PTSS

2014 – Patrycja Latzke  IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Kujawsko Pomorskiego w Tenisie Stołowym – Sępólno Kr. (Opiekun: mgr Izabela Sawicka)

2009 – Dominik Śliwiński – I miejsce (Opiekun: mgr Paweł Horyd)