Sukces Mateusza na centralnym szczeblu XL Olimpiady WiUR

Mateusz Pankau potwierdził wysoką formę zajmując VIII miejsce na szczeblu centralnym XL Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych , które odbyły się się w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. gen. D. Chłapowskiego w Trzciance (woj. wielkopolskie). O zwycięstwo uczniowie walczyli w 11 blokach tematycznych. Opiekunem ucznia była mgr inż. Halina Sikorska.

W etapie centralnym olimpiady  wystartowało 221 uczniów z całej Polski.

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów wiedzy i umiejętności praktycznych organizowany w naszym kraju, któremu patronuje Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Mateuszowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

MD