TARGI EDUKACYJNE ABSOLWENT – 10 edycja

TARGI EDUKACYJNE ABSOLWENT – 10 edycja

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania tegorocznych jubileuszowych X Targów Edukacyjnych ABSOLWENT 2012, które odbędą się w 4 miastach:

 

edycja LUBUSKA

  • 6-7      marca 2012r.      w Gorzowie Wielkopolskim w hali AWF przy ul. Słowiańskiej
  • 13-14      marca 2012r.      w Zielonej Górze w hali Gimnazjum nr 2 przy ul. Świętych Cyryla i      Metodego

 

edycja WIELKOPOLSKA

  • 21      marca 2012r.      w Pile w hali MOSiR przy ul. Żeromskiego 90
  • 28      marca 2012r.      w Lesznie w hali ZST przy ul. Narutowicza 74

 

WYSTAWCY

 

Impreza ma na celu zapoznanie młodzieży i przyszłych studentów z ofertą edukacyjną wraz z możliwościami dalszego kształcenia i rozwoju. Podczas targów będzie można uzyskać niezbędne informacje o zasadach rekrutacji w bieżącym roku oraz zaopatrzyć się w materiały prezentujące uczelnie i szkoły.

 

Swoją ofertę zaprezentuje w każdej z edycji ponad 100 wystawców:

– szkoły wyższe, politechniki, uniwersytety;

– szkoły policealne, pomaturalne, ośrodki i instytuty szkoleniowe;

– szkoły ponadgimnazjalne: licea, technika, szkoły zawodowe;

– szkoły językowe, ośrodki językowe, certyfikacyjne, kulturalne.

 

Ważnym elementem imprezy są Targi Pracy i Kariery. Wydarzenie to organizowane jest z myślą o młodzieży rozpoczynającej karierę zawodową, osobach pracujących zamierzających zmienić pracę oraz osobach bezrobotnych poszukujących zatrudnienia.

 

ODWIEDZANIE TARGÓW PRZEZ MŁODZIEŻ SZKOLNĄ

 

Targi ABSOLWENT co roku odwiedzają tłumy młodzieży gimnazjalnej, ponadgimnazjalnej i  studentów. Szeroka oferta kształcenia na różnych szczeblach zachęca do przyjścia na imprezę. Targi ABSOLWENT 2011 odwiedziło 10.000 osób !!! Młodzież szkolna odwiedza targi w grupach zorganizowanych z wychowawcami wg ustalonego harmonogramu. Wstęp na imprezę będzie dla wszystkich zwiedzających bezpłatny. Targi czynne będą w godzinach od 9.00 do 14.00.

 

HAPPENING ABSOLWENT 2012

 

Targi ABSOLWENT to nie tylko bogata oferta edukacyjna. To również możliwość znalezienia drogi rozwoju osobistego, rozwijania talentów i zainteresowań oraz spędzania wolnego czasu. Tradycją targów są prezentacje klubów sportowych, szkół tańca, studiów fitness, domów kultury, stowarzyszeń artystycznych w ramach HAPPENINGU ABSOLWENT 2012.

 

Program Happeningu ABSOLWENT obejmuje nie tylko pokazy sportowe i występy artystyczne. Happening to również prezentacje szkół, podczas których uczniowie i studenci prezentują zdobyte w placówkach kształcenia umiejętności, bądź zdolności artystyczne. Na scenach targowych odbędą się  pokazy interaktywnych doświadczeń, występy grup tanecznych, pokazy sportowe: sporty walki, joga, fitness, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej, masażu, makijażu oraz wiele innych.

 

 

Szczegółowe informacje na stronie internetowej targów: www.absolwent.targi.pl

 

BIURO TARGÓW ABSOLWENT

Metro-Gewert Organizacja Imprez

95 735 04 41

95 720 20 51

e-mail: absolwent@metrogewert.pl