Wycieczki szkolne – galerie

POLAGRA 2014 – Galeria:

Dnia 30.01 2014 roku mimo niezbyt sprzyjającej pogody wyruszyliśmy do Poznania na Polagra-Premiery. Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zapoznania się z nowinkami rolniczymi z różnych dziedzin; mechanizacyjnej, roślinnej i zwierzęcej.

AGRO-SHOW Bednary 2011

     23 września br. młodzież naszej szkoły uczestniczyła w największej w Polsce, XIII edycji Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO-SHOW 2011, która odbyła się w miejscowości BEDNARY k/Poznania.
W tym roku podczas imprezy swoje firmy prezentowało 690 wystawców, w tym 80 przedsiębiorstw z zagranicy m.in. z Szwecji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Holandii, Niemiec, Austrii, Czech, Slowenii, Bułgarii, Danii, Litwy, Ukrainy i Chin. Powierzchnia zajmowana przez wystawców to ponad 130 tysięcy metrów kwadratowych, a powierzchnia poletek, na których można było oglądać maszyny podczas pracy to prawie 40 tysięcy metrów kwadratowych.
Ogólna powierzchnia wystawy z polami i parkingami to 85 hektarów.
W pokazach wzięło udział 40 maszyn rolniczych – 11 nowości, 12 opryskiwaczy polowych, 5 ładowarek teleskopowych, 3 ładowacze czolowe, 3 maszyny w dziale technika dla rolnictwa precyzyjnego. Uczniowie zapoznali się z nowinkami technicznymi.